Bezpłatne szkolenie online dla restauracji

Jak w 10 krokach zrujnować restaurację?

Odpowiednia promocja restauracji jest kluczowym czynnikiem warunkującym sukces biznesu. Mimo coraz większej świadomości restauratorów w tym temacie, wciąż jeszcze można spotkać kardynalne błędy, które nie tylko blokują rozwój lokalu, ale mogą też doprowadzić do jego upadku. Bazując na realnych przykładach pokażemy, jakich błędów w marketingu restauracji nie popełniać i w jaki sposób ich unikać, aby Twoja restauracja mogła zwiększyć generowane dla Ciebie zyski!

Prowadzący

Michał Cybulski
Specjalista marketingu restauracji, w szczególności mediów społecznościowych i marketingu online. Na co dzień obok działań dla marki UpMenu pomaga restauracjom zwiększać sprzedaż z wykorzystaniem zamówień online

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do darmowego filmu szkoleniowego.

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Tastysoft Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8 p. XI, 90-057 Łódź, KRS: 0000411725 , adres e-mail : kontakt@upmenu.com. a) Pana Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. b) Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora c) Dane Pani/Pana przechowywane są przez okres do momentu wycofania uprzednio danej zgody na ich przetwarzanie. d) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora. e) W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Administratora. f) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. g) Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych. f) Podane przez Panią/Pana dane mogą nie będą poddane profilowaniu.