Program Partnerski

Pomagamy rosnąć agencjom i freelancerom

Agencje interaktywne, marketingowe i SEO

Jeśli Twoimi klientami są czasem restauracje skorzystaj z UpMenu. UpMenu pozwoli taniej i szybciej uruchomić zamówienia online, zbudować stronę www oraz prowdzić działania marketingowe dla Twojego klienta.

Freelancerzy, graficy i twórcy stron www dla restauracji

Tworzysz strony www dla restauracji? Skorzystaj z gotowego narzędzia jakim jest UpMenu oszczędzając czas i pieniądze. Zbuduj dowolny projekt w html/css/js, użyj gotowego szablonu lub zleć nam budowę aby mieć więcej czasu na inne projekty.

Zobacz przykładowe projekty

Dystrybutorzy systemów POS dla restauracji

Oferujesz restauracjom systemy sprzedażowe lub inne oprogramowanie? Koniecznie dołącz do swojej oferty UpMenu. UpMenu to najlepszy w Polsce system do zamówień online pod własną marką restauracji.
Korzyści  • - Zniżka na UpMenu dla Twoich klientów
  • - Bezpłatne szablony stron www dla restauracji tak abyś mógł wdrożyć je szybciej i taniej
  • - Unikalne wsparcie dla realizowanych przez Ciebie kampanii marketingowych z wykorzystaniem AdWords, Reklam Facebook, remarketingu, kuponów rabatowych, newslettera czy SMS'ów
  • - Dedykowany najlepszy w Polsce system zamówień online dla restauracji
  • - Prosty CMS. Proste szablony w html/css/js.
  • - Automatyczna budowa bazy zgód na komunikację marketingową
  • - Kilkuletnie doświadczenie w branży restauracyjnej i marketingowej
  • - Bezpłatne wsparcie podczas realizacji Twojego projektuPoznaj partnerów i ich opinieWeb RocksWspółpracuję z UpMenu od początku (ponad 4 lata) jako grafik i projektant stron www dla restauracji. Stworzyłem już kilkadziesiąt projektów i muszę powiedzieć, że system jest coraz lepszy. W UpMenu mogę tworzyć strony dużo szybciej dzięki gotowym szablonom. Jednocześnie nie mam ograniczeń gdy chcę modyfikować kod strony. UpMenu to Wordpress i Shopify dla restauracji w jednym. Zdecydowanie polecam!

Bartłomiej Konopka
Właściciel / Web Developer

DelantePrzyznaję, że jestem miło zaskoczony Waszą aplikacją. Dawno nie widziałem aplikacji/CMS'a, która na tyle pozwalałaby modyfikować kod strony zachowując jednocześnie świetny UX. Miło. Za pewne będę polecał UpMenu naszym klientom, bo jest to świetny produkt.

Mateusz Calik
SEO Strategy Manager

ProadviserDzięki rozwiązaniom, jakie oferuje UpMenu, budżet zaoszczędzony na budowie strony z systemem zamówień online moi klienci mogą lokować w działania reklamowe. Zyskują dzięki temu więcej zamówień. UpMenu w połączeniu z przemyślanymi działaniami w social media sprawia, że moi klienci zarabiają więcej dlatego polecam to rozwiązanie każdemu!

Daniel Błażejewski
Social media manager / FreelancerJesteś zainteresowany lub masz pytania?

Napisz do nas. Oddzwonimy!

Zapisz mnie na newsletter (opcjonalnie, zero spamu)
Wyślij