Media o nas

Home & Market. Grzechy główne e-commerce. część 2

Druga część artykułu o najczęstszych błędach w e-commerce

Home & Market - Grzechy główne e-commerce część 1

Artykuł opisuje częste i kosztowne błędy w prowadzeniu handlu internetowego, szczególnie w branży restauracyjnej.

http://pulsbiznesu.pb.pl/4042114,7522,handel-internetowy-w-nowej-odslonie

Puls biznesu - "Handel internetowy w nowej odsłonie"

Publikacja prasowa oraz online "Handel internetowy w nowej odsłonie"

marzec 2015

Home & Market, Branża HoReCa wczoraj, dziś i jutro. Podsumowanie roku 2014

Materiał prezentuje trendy na rynku e-commerce w Polsce w oparciu o dane zebrane przez UpMenu i wypowiedzi ekspertów UpMenu

luty 2014

Jakość przepisem na sukces

Szczególnie ważnym segmentem rynku gastronomicznego są dostawy do domu, dokonywane najczęściej online (według najnowszego badania przeprowadzonego przez instytut Homo Homini aż 64 proc. Polaków zamawia jedzenie z dostawą do domu). Ten coraz to popularniejszy trend jest ogromną szansą dla właścicieli pizzerii, ponieważ daje szansę na pozyskanie nowych klientów, co przekłada się na zwiększenie zysków.

Zobacz więcej

luty 2014

Cena ważna, jakość - ważniejsza

"Dzięki wsparciu firmy Tastysoft, prawie pół roku temu wprowadziliśmy do Da Grasso system zamówień online. Już po kilku dniach zauważyliśmy, jak bardzo było to potrzebne. Obecnie notujemy średni wzrost zamówień o 15-20 % w ciągu miesiąca. Taki wynik jest najlepszym dowodem na to, że wprowadzenie systemu było dobrym posunięciem (...)"

Zobacz więcej

listopad 2013

Pomysł na zwiększenie sprzedaży w restauracji

Ponad 50% konsumentów w Polsce bierze udział w przynajmniej jednym programie lojalnościowym. Te najlepiej przygotowane w dłuższej perspektywie przynoszą spore zyski. Po co wdrażać program lojalnościowy w restauracji? Aby budować silną pozycję na rynku.

Zobacz więcej

październik 2013

Oprogramowanie gastronomiczne w modelu SaaS

W branży gastronomicznej coraz większą rolę odgrywa oprogramowanie oraz zaplecze informatyczne. Wdrożenie odpowiedniego systemu usprawnia pracę i pozwala zyskać większą kontrolę nad restauracją.

Zobacz więcej

lipiec 2012

Restauracje K2 współpracują z Tastysoft

UpMenu oferowany przez firmę Tastysoft to przyjazny system dla restauracji, umożliwiający m.in. sprzedawanie posiłków przez Internet pod własną marką. Dzięki niemu restauracje mogą prezentować swoją ofertę w sieci, publikować komunikaty oraz obsługiwać zamówienia online.

Zobacz więcej

lipiec 2012

K-2 nawiązuje współpracę z Tastysoft

System, jaki wdraża Tastysoft w K-2 pozwala sieci kooperantów lepiej zarządzać restauracjami. Kluczowe funkcje to zamawianie online, definiowane obszary dostaw, dynamiczne zarządzanie kartą dań i statystyki zbiorcze. System zwiększa obroty i usprawnia pracę restauracji.

Zobacz więcej