Skuteczny marketing dla Twojej restauracji

Zdobywaj więcej klientów, więcej zamówień i większą lojalność swoich klientów.Kampanie email i SMS

Zaprojektujemy i zrealizujemy dla Ciebie kampanie email i SMS. Zajmiemy się też budową bazy danych klientów do których będziesz mógł kierować ofertę swojej restauracji. Kampanie email i SMS pozwolą aktywnie zwiększać liczbę i wartość zamówień.


Kupony rabatowe

Pomożemy Ci zaprojektować kupony rabatowe które możesz przesłać swoim klientom gdziekolwiek chcesz np. na Facebooku, przez SMS lub email. Kampanie z wykorzystaniem kuponów rabatowych to świetny sposób na zwiększanie sprzedaży i lojalności.


Sugerowanie potraw

Zaplanujemy i zrealizujemy automatyczne sugerowanie klientom dodatkowych potraw podczas zamawiania zwiększając tym samym wartość pojedynczego zamówienia.


Promocje

Pomożemy Ci skonfigurować dowolne promocje, które zostaną automatycznie uwzględnione w zamówieniu. Promocje to świetny sposób na zwiększanie liczby zamówień.


Badanie opinii klientów

UpMenu pozwala automatycznie zbierać opinie klientów na temat restauracji, jakości jedzenia czy dostawy. Słuchaj tego co mówią klienci o Twojej restauracji.


Program lojalnościowy

Pomożemy Ci uruchomić program lojalnościowy pozwalający nagradzać klientów za ich lojalność w zależności od ilości zamówień czy wydawanej kwoty w zamówieniach online poprzez system UpmenuWykorzystaj marketing dla restauracji

Zwiększaj liczbę klientów i zamówień

Załóż konto Czytaj o raportach »