Zamawianie online w restauracjach bezpośrednio ze strony www (Raport 2014) Infografika zawiera ponad 40 unikalnych danych w ciekawej formie.
Informacje zawierają komentarze ekspertów i ciekawostki.
Zbudowane na podstawie ponad miliona odwiedzających i 100 tysięcy zamówień.
Pobierz koniecznie jeśli prowadzisz restaurację lub pracujesz w branży horeca.

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Tastysoft Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8 p. XI, 90-057 Łódź, KRS: 0000411725 , adres e-mail : kontakt@upmenu.com. a) Pana Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. b) Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora c) Dane Pani/Pana przechowywane są przez okres do momentu wycofania uprzednio danej zgody na ich przetwarzanie. d) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora. e) W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Administratora. f) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. g) Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych. f) Podane przez Panią/Pana dane mogą nie będą poddane profilowaniu.


Dowiedz się więcej

Pobierz Darmowy Ebook o systemie zamówień online i sprawdź, ile na tym zarobisz. Przekonaj się, jaki potencjał drzemie w biznesie restauracyjnym z własnymi zamówieniami online.

Przyjrzyj się unikalnym danym, które pokazują, jaką moc ma system zamówień online! Wykorzystaj te informacje w prowadzeniu swojej restauracji.

Spójrz, ile Twoja konkurencja zarabia. Co ludzie sukcesu robią w biznesie innego niż Ty? Bądź bliżej swoich klientów i zyskaj prestiż, dzięki odpowiednim działaniom.

Zobacz statystyki zebrane w całość, w jednym miejscu - w przyjemnej i atrakcyjnej dla oka formie. Przekonaj się, ile możesz zarobić na własnych zamówieniach online.