Motywuj pracowników restauracji i zarabiaj online (Ebook) Musisz mieć świadomość, że wprowadzenie systemu zamówień online do Twojej restauracji to zmiana. Twoi pracownicy mogą nie rozumieć, po co im takie rozwiązanie. Samo pokazanie procesu odbierania zamówienia może nie wystarczyć. Jeśli chcesz poznać tajniki motywowania pracowników, by pomagali Ci sprzedawać w Internecie, pobierz tego darmowego ebooka! Dzięki niemu dowiesz się, w jaki sposób zakomunikować zmianę sposobu przyjmowania zamówień. Omówimy krok po kroku, jak taki proces powinien wyglądać i podpowiemy, na co zwrócić uwagę.

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Tastysoft Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8 p. XI, 90-057 Łódź, KRS: 0000411725 , adres e-mail : kontakt@upmenu.com. a) Pana Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. b) Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora c) Dane Pani/Pana przechowywane są przez okres do momentu wycofania uprzednio danej zgody na ich przetwarzanie. d) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora. e) W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Administratora. f) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. g) Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych. f) Podane przez Panią/Pana dane mogą nie będą poddane profilowaniu.


Dowiedz się więcej

Zrób zebranie i powiedz swoim pracownikom o wprowadzeniu systemu zamówień online. Wyjaśnij, dlaczego to robisz?

Pokaż korzyści, jakie daje Twoim pracownikom system zamówień online i wytłumacz, jak będzie wyglądało jego wdrożenie.

Przygotuj sprzęt i zaplanuj, jak informować klientów. Zastanówcie się, co wspólnie możecie zrobić, aby zamówień spływało jak najwięcej.

Razem z pracownikami Twojej restauracji świętuj sukces zamówień online i ciesz się z ich rosnącej liczby!