Jak układać współpracę z portalami do zamawiania jedzenia? (Ebook) Pobierz darmowy ebook poświęcony organizacji współpracy z portalami do zamawiania jedzenia i sprawdź, jak mądrze sprzedawać online! Oszczędzaj na prowizji i zwiększaj zyski swojej restauracji w kilku prostych krokach. Bądź świadom rozwiązań i działaj na korzyść swojego lokalu - nie portalu!

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Tastysoft Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8 p. XI, 90-057 Łódź, KRS: 0000411725 , adres e-mail : kontakt@upmenu.com. a) Pana Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. b) Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora c) Dane Pani/Pana przechowywane są przez okres do momentu wycofania uprzednio danej zgody na ich przetwarzanie. d) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora. e) W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Administratora. f) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. g) Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych. f) Podane przez Panią/Pana dane mogą nie będą poddane profilowaniu.


Dowiedz się więcej

Sprawdź jakie zagrożenia niesie za sobą źle zorganizowana współpraca z portalem i nie daj się uzależnić!

Wprowadź niezbędne zmiany, zwiększ liczbę zamówień w dostawie i ogranicz koszty prowizji. Bądź świadom rozwiązań, reklamuj swoją restaurację, a nie portal!

Sprawdź, dlaczego własny system zamówień online jest świetną alternatywą dla portalu i pomnóż swoje zyski!

Bądź bliżej swoich klientów i prowadź działania marketingowe, o których to Ty zdecydujesz! Dzięki temu zbudujesz wśród nich lojalność i zbudujesz markę własnej restauracji, nie portalu.