Zamawianie online w restauracjach w Polsce bezpośrednio ze strony www (Ebook) Ebook zawiera unikalne informacje o zamówieniach online w restauracjach w Polsce, trendach w gastronomii oraz sposobach wykorzystania zamówień do zwiększania sprzedaży.

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Tastysoft Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8 p. XI, 90-057 Łódź, KRS: 0000411725 , adres e-mail : kontakt@upmenu.com. a) Pana Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. b) Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora c) Dane Pani/Pana przechowywane są przez okres do momentu wycofania uprzednio danej zgody na ich przetwarzanie. d) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora. e) W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Administratora. f) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. g) Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych. f) Podane przez Panią/Pana dane mogą nie będą poddane profilowaniu.


Dowiedz się więcej

System zamówień online w restauracji pozwala restauracjom szybko i skutecznie uruchomić sprzedaż bezpośrednio na stronie internetowej, pod własną marką, bez korzystania z zewnętrznych portali.

Czy wiesz, że zamówienia online dostarczą Twojej restauracji znacznie więcej klientów oraz zamówień? Zwiększą także Twoje zyski i ograniczą niepotrzebne koszta. To po prostu przepis na sukces Twojej restauracji!

Nie opieraj rozwoju swojej restauracji tylko na współpracy z portalem. Zawsze na pierwszym miejscu stawiaj swoją markę i sprzedaż z własnej strony www i/lub przez aplikację mobilną. Obniży to koszty i zapewni długofalowy rozwój oraz zwiększenie zysków.

Sprawdź, jakie działania marketingowe możesz zastosować, aby zwiększyć sprzedaż w swojej restauracji! Przekonaj się, które działania przynoszą najlepsze rezultaty. Zobacz, jaka siła drzemie w zamówieniach online pod własną marką.