51 pomysłów na marketing restauracji (Praktyczny poradnik) Świetne jedzenie to za mało, aby Twoja restauracja okazała się dochodowa. Brakującym składnikiem jest dzisiaj marketing. Poznaj 51 najlepszych działań marketingowych, które zwiększą sprzedaż w lokalu i pozwolą odnieść mu sukces!

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Tastysoft Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8 p. XI, 90-057 Łódź, KRS: 0000411725 , adres e-mail : kontakt@upmenu.com. a) Pana Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. b) Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora c) Dane Pani/Pana przechowywane są przez okres do momentu wycofania uprzednio danej zgody na ich przetwarzanie. d) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora. e) W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Administratora. f) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. g) Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych. f) Podane przez Panią/Pana dane mogą nie będą poddane profilowaniu.


Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się, jak możesz rozkręcić swój biznes restauracyjny? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy promowaniu Twojego lokalu? Z naszym ebookiem zwiększysz sprzedaż, zyski oraz lojalność swoich klientów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo skuteczne pomysły na działania marketingowe dla Twojej restauracji. Zobacz 51 przykładów, zebranych w całość, w przyjemnej i atrakcyjnej dla oka formie.

Przekonaj się, jakie działania marketingowe przynoszą najlepsze rezultaty innym restauracjom. Nie bądź w tyle! Zobacz, jaka siła drzemie w odpowiedniej promocji Twojego lokalu.

Dlaczego powinieneś promować swoją restaurację w Internecie? Ile możesz na tym zarobić? Jak być bliżej swoich klientów? Nie pozwól, by wyprzedziła Cię Twoja konkurencja! Pobierz ebook i poznaj najlepsze pomysły na skuteczny marketing Twojego biznesu!