Zamawianie online w restauracji Hellada

Case Study

Hellada to grecka tawerna w samym środku Krakowa. Gorące, sródziemnomorskie klimaty i przepyszna grecka kuchnia komponowana z pasją i starannością to największe zalety tej restauracji.

Problem

Hellada chciała wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów i poszerzyć ofertę zamówień o możliwość składania zamówień online. Internetowy sposób składania zamówień jest dla Klientów dużo wygodniejszy. Z perpektywy restauracji natomiast - szybszy, pozwala na obsługę większej ilości zamówień.

Rozwiązanie

W Helladzie umieściliśmy system UpMenu na dotychczasowej stronie restauracji, dostosowując wygląd menu do marki restauracji i greckiego klimatu. To typowe rozwiązanie w sytuacji, gdy restauracja dysponuje stroną internetową dobrej jakości. W przeciwnym wypadku musielibyśmy stworzyć nowy projekt. Rozwiązanie w Helladzie ma więc jeszcze jedną zaletę - nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych inwestycji ze strony restauracji. 
Co więcej udostępniliśmy Klientom możliwość płatności online za zamówienia internetowe.

Efekty

Szybkie wdrożenie i uruchomienie zamówień online pod własną marką bez dodatkowych inwestycji.


Dane za okres: 15.11.2012 - 15.02.2013"System UpMenu jest prosty w obsłudze, to bardzo dobre i skuteczne narzędzie. Zamierzamy podjąć współpracę z firmą Tastysoft także w innych obszarach. Wysoki poziom kompetencji i fachowa obsługa - to ich znaki rozpoznawcze. Firma zasługuje na miano wzorowego Partnera"

Łukasz Mosór
Właściciel, Hellada