Świetna kampania reklamowa dla Zushi Point

Case Study

Zushi Point to sieć restauracji serwująca sushi na terenie Warszawy.
Kucharze Zushi Point z przygotowywania sushi czynią prawdziwy rytuał
Jednak ostatnio zwrócili się do nas z prośbą o rozwiązanie problemu jakim była zbyt mała liczba gości jak również niesatysfakcjonująca liczba zamówień w dostawie.

Jako rozwiązanie problemu zaproponowaliśmy uruchomienie kampanii AdWords.

Uruchomiane zostały 4 grupy reklam: tekstowa i graficzna związana z sushi w Warszawie oraz tekstowa i graficzna skierowana do osób które już odwiedziły stronę internetową restauracji.

W celu zwiększenia precyzji reklamy były wyświetlana w godzinach pracy i tylko na obszarze w którym lokal prowadzi dostawy. Aby dodatkowo zachęcić klientów otrzymywali oni po wyświetleniu reklamy kupon rabatowy ze zniżką 10%.

Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania!
Każda zainwestowana złotówka przyniosła aż 4 zł obrotu z zamówień.
Mało tego około 75% z nich było składanych przez internet co pozwoliło przyśpieszyć cały proces, a ich wartość była o 21% większa w porównaniu do pozostałych!

Ty również chcesz zwiększyć ilość klientów? Testuj UpMenu przez 14 dni za darmo! 


"Wyniki naszej ostatniej akcji promocyjnej i kampanii reklamowej pokazują jak wydajną kombinacją dla restauracji jest dobrze zaplanowana i zrealizowana kampania reklamowa AdWords kierująca zainteresowanych klientów bezpośrednio do zamówień online. Co dla mnie ważne - cały proces nie angażował naszego czasu, a konkretne wyniki czyli zamówienia mówią same za siebie.
"

Robert Pawłowski
Zushi Point Centrum