Strona z filmem w tle i zamówieniami online czyli nowa strona dla sieci Zushi Point

Zushi Point to sieć restauracji serwująca sushi na terenie Warszawy. Kucharze Zushi Point z przygotowywania sushi czynią prawdziwy rytuał, dla nich poszukiwanie nowych smaków oraz dobieranie różnego rodzaju składników do komponowanego sushi jest prawdziwą pasją.

Problem
Z Zushi point współpracowaliśmy już od jakiegoś czasu dostarczając nie tylko system zamówień online ale świadcząc również dodatkowe usługi jak prowadzenie kampanii email. 

Sieć potrzebowała odświeżyć swój wizerunek w Internecie. Oprócz tego zidentyfikowaliśmy kilka dodatkowych problemów, które wymagały rozwiązania:
- obecny system zamówień nie był w 100% zintegrowany z dotychczasową stroną co mogło powodować trudności przy zamawianiu
- dotychczasowa strona nie była dostosowana do urządzeń mobilnych przez co sieć traciła część zamówień
- brakowało kilku stron pozwalających lepiej prezentować ofertę sieci np. imprezy jak i komunikować się z klientami np. blog 

Rozwiązanie i efekty
Po uzgodnieniu ogólnego charakteru strony i koncepcji ostatecznie zdecydowaliśmy się na odważne rozwiązanie, które wyróżniło stronę sieci w internecie. Zastosowaliśmy stronę internetową z filmem w tle (ang. video background website). Film reklamowy przygotowywany był już od jakiegoś czasu z zamiarem prezentowania go m.in. w multikinie. Wykorzystaliśmy więc dotychczasowe materiały.

Oczywiście strona działa na urządzeniach mobilnych oraz jest w pełni zintegrowana z systemem zamówień online UpMenu. Prosty system zarządzania treścią (CMS) pozwala w łatwy sposób zarządzać całym serwisem. Dodatkowe zakładki jak "blog" czy "imprezy" lepiej prezentują ofertę i pozwalają na dodatkową komunikację z klientami.

Zobacz realizację