Strona www i zamawianie online w sieci La Torre

La Torre to warszawska sieć pizzerii. Pierwszy lokal powstał w 2006 roku na Ursynowie. Dziś pod szyldem La Torre działa siedem restauracji w różnych dzielnicach miasta.

 

 

Problem

Dotychczasowe rozwiązanie nie spełniało wymagań sieci. La Torre chciało zbudować nową stronę internetową, która byłaby spójna z wizerunkiem marki, pozwalała na łatwą edycję menu, a jednocześnie umożliwiała klientom zamawianie posiłków przez Internet.

 

Rozwiązanie

W pierwszej fazie skupiliśmy się na analizie potrzeb klienta. Stworzyliśmy projekt graficzny nowej strony www dla całej sieci. Po akceptacji projektu i uruchomieniu witryny, rozpoczęliśmy stopniowe wdrażanie programu gastronomicznego do obsługi zamówień online w restauracjach. System dostosowaliśmy tak, aby możliwa była indywidualna zmiana menu i promocji każdego lokalu, a klienci mogli sprawnie konfigurować zamówienia.

“Sieć La Torre stale się rozwija. Nowa strona internetowa wraz z systemem zamówień online pozytywnie wpłynie na wizerunek i liczbę zamówień.” - mówi Marcin Muras, wiceprezes zarządu UpMenu.

 

Efekty

Strona internetowa jest przejrzysta, prosta w edycji i dostosowana do urządzeń mobilnych. Klienci La Torre mogą bardzo szybko odnaleźć interesujący ich lokal i w kilka chwil złożyć zamówienie online.

 

 
"“UpMenu to kompleksowe rozwiązanie, którego od dawna poszukiwaliśmy. Nowa strona wraz z oprogramowaniem gastronomicznym umożliwiającym zamawianie online podoba się klientom i przynosi zyski.”"

Piotr Zientała
Właściciel sieci La Torre