Profesjonalna strona www z zamawianiem online w Sushi Box

Sushi-box to nieduża restauracja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie z wyśmienitym sushi na miejscu oraz z dostawą do domu. 

Problem

Dotychczasowa strona restauracji nie spełniała swoich funkcji i nie odpowiadała wizerunkowi restauracji sushi. Restauracja chciała też uruchomić sprzedaż swoich produktów bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

Rozwiązanie

Okazało się, że niezbędny jest projekt i budowa nowej strony www, a dopiero w kolejnym etapie uruchomienie systemu obsługi zamówień online. 
W listopadzie 2012 roku uruchomiliśmy całkowicie odmienioną stronę www.sushi-box.pl wraz z wdrożonym systemem UpMenu. 
Strona internetowa zyskała lekki, przejrzysty wygląd i prostą nawigację. Wzbogaciła się również o najważniejsze informacje dla Klientów - godziny pracy i dane kontaktowe, które na stronie są zawsze widoczne. 
Największej metamorfozie jednak zostało poddane menu, w którym pojawiła się możliwość komponowania i składania zamówień online bez opuszczania strony restauracji.

Efekty

Nowa strona internetowa z indywidualnym projektem graficznym. Współczynnik konwersji na stronie ponad 10%


Dane za okres: 01.11.2012 - 31.01.2013"Jestem pod wrażeniem działania systemu UpMenu. Firma profesjonalnie podchodzi do relacji biznesowych, oferuje kompleksowe rozwiązania, a w razie jakichkolwiek problemów można spodziewać się błyskawicznej reakcji. Oby tak dalej. Liczę, że nasze drogi jeszcze długo się nie rozejdą."

Norbert Nalewaj
Właściciel, Sushi Box