UpMenu Blog

Zgłoś swoją restaurację do Forum Food Awards 2013


29 października w Warszawie odbędzie się kolejna, jedenasta edycja Forum Food Business.


Forum Food Business zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku gastronomicznym. To wyjątkowe miejsce dyskusji i kontaktów biznesowych. W tym roku w programie uwzględniono Business Speed Dating - szybkie, a zarazem intensywne spotkania, podczas których dostawcy produktów, usług i urządzeń dla gastronomii będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami sieci gastronomicznych odpowiedzialnych za zaopatrzenie.


W ramach konferencji organizowany jest konkurs Food Business Awards 2013. Konkurs prowadzony jest w 16 kategoriach. To wyjątkowa okazja promocji lokali gastronomicznych w Polsce oraz uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli. Każdy z finalistów otrzyma m.in. 2 bezpłatne zaproszenia na konferencję oraz uroczystą kolację z Galą podczas której zostaną wręczone nagrody.

Organizatorem Food Business Awards jest  BROG Marketing Sp. z o.o. Zgłoszenie lokalu do konkursu nie wiąże się z żadną opłatą. Termin składania zgłoszeń upływa 15 września 2013.
Polecamy

Zamów prezentację UpMenu
comments powered by Disqus